bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 15 maja 2024
  • 18 maja 2024
  • wyświetleń: 503

Ecopless Kosmetyka Samochodowa - certyfikowany aplikator folii ochronnych PPF

Artykuł sponsorowany:

Kupując nowy samochód warto pomyśleć o zabezpieczeniu karoserii przed czynnikami zewnętrznymi. Obecnie najlepszym możliwym sposobem zabezpieczenia to bezbarwna folia ochronna PPF. My doskonale wiemy jak to zrobić - Ecopless to firma z Pszczyny, z wieloletnim doświadczeniem, nowoczesnym studiem, doskonałym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą.

UWAGA - z okazji 11 urodzin naszej firmy na hasło - bielskiedrogi - udzielamy teraz 11% rabatu na aplikację folii ochronnych!Ecopless Kosmetyka Samochodowa - Pszczyna, ul. Juliusza Słowackiego 9a


Co to PPF i jak to działa?Folia PPF (Paint Protection Film) to poliuretanowa folia bezbarwna o właściwościach samoregeneracji. Po zaaplikowaniu stanowi niemal niewidoczną powłokę o bardzo dużej odporności na ścieranie, uderzenia kamieni oraz działanie substancji chemicznych.

Folia PPF to niezawodna ochrona przed:
  • zarysowaniami
  • odpryskami
  • utlenianiem lakieru


Ponadto wysoka hydrofobowość sprawia, że samochód dużo łatwiej utrzymać w czystości, a jego mycie jest o wiele łatwiejsze.


Umów się na bezpłatną wycenę usługi - tel. 531531142

Ecopless to nie tylko folie, Ecopless to kosmetyka samochodowa. Mycie oraz sprzątnie samochodów, woskowanie, pranie, aplikacja powłok ceramicznych oraz wiele innych - sprawdź nas!


Ecopless Kosmetyka SamochodowaZachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.