bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 14 czerwca 2024
  • 16 czerwca 2024
  • wyświetleń: 936

[FOTO] Inauguracja akcji „Jednośladem bezpiecznie do celu”. Zapraszamy w poniedziałek.

„Jednośladem bezpiecznie do celu”, to akcja, której celem jest zwrócenie uwagi użytkowników motocykli, motorowerów i rowerów na najważniejsze aspekty bezpieczeństwa i kształtowanie właściwych postaw i zachowań. Zapraszamy wszystkich chętnych na event „Bezpieczne wakacje na rowerze” w najbliższy poniedziałek, 17 czerwca 2024 r. w godz. 17:00-18:00 w Bielsku-Białej w okolicach ul. Zwardońskiej 137.

448347260 477496291454459 5191875835982157186 n
Kolarze Power of Science RK Exclusive Doors Team będą wspólnie z nami. To nie tylko okazja do zbicia piątki z czołowymi zawodnikami, ale także dobry moment na wymianę doświadczeń · fot. mat. prasowe / Power of Science RK Exclusive Doors


Dla większości osób jazda rowerem jest sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu i rekreację. Dla innych osób jest to środek komunikacji, którym dojeżdżają do pracy, szkoły czy po zakupy. Należy jednak pamiętać, że niezależnie w jakim celu korzystamy z roweru, to poruszając się tym pojazdem, należymy do grupy niechronionych uczestników ruchu drogowego.

W poniedziałek, 17 czerwca 2024 roku w godzinach 17:00-18:00 w Bielsku-Białej w miejscu odpoczynku osób korzystających z rolkowiska (rejon ul. Zwardońska 137) zapraszamy na event poświęcony bezpieczeństwu rowerzystów, który rozpocznie się konferencją przedstawicieli drogówki z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz teamu Power of Science RK Exclusive Doors Team.

Dla 20 chętnych osób konkurs jazdy rowerem z nagrodami.


W programie między innymi odblaski na rower, prezentacja jak dbać o rower, pogadanki o bezpieczeństwie na rowerze. Poniedziałkowa akcja to inauguracja wakacyjnej akcji „Jednośladem bezpiecznie do celu”. Kolejne spotkania z mieszkańcami regionu w następnym tygodniu.

Portal Bielskie Drogi objął patronat medialny nad akcją. Nasi dziennikarze włączają się również aktywnie w działania profilaktyczne. Wspólne bezpieczeństwo to nasz priorytet.


Miejsce spotkaniasid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.