bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 19 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1020

Wygraj świetny monitor w lokalnym pucharze e-sportowym DMRS Cup!

Artykuł sponsorowany:

Od 3 czerwca w Bielsku-Białej trwa emocjonująca runda lokalnego pucharu e-sportowego DMRS CUP, organizowana przez DM Racing Simulators. Zawodnicy mają okazję rywalizować w wyjątkowych warunkach, jakie oferuje to profesjonalne studio simracingowe.

VI Runda DRMSCUP
fot. mat. prasowe


Nagroda głównaStawką w tej rundzie jest nie tylko prestiż i uznanie, ale także atrakcyjna nagroda. Zwycięzca otrzyma 27 calowy monitor AOC Q27G3XMN/BK o wartości 1600zł który z pewnością ucieszy każdego miłośnika gier i technologii.

Przebieg zawodówRunda potrwa do 29 czerwca, co oznacza, że zawodnicy mają jeszcze 12 dni na walkę o cenne nagrody. W zawodach może wziąć udział każdy, jedynym wymaganiem jest wzrost wynoszący minimum 150cm. Zawodnicy rywalizują na symulatorach motion 6DOF, które wiernie odwzorowują realia wyścigów. Dodatkowo, studio dysponuje również trzema symulatorami statycznymi, jednak rywalizacja w DMRS CUP odbywa się wyłącznie na symulatorach ruchomych, co dodaje dodatkowy poziom realizmu i emocji.

Szczegóły techniczneZawodnicy zasiadają za kierownicami wirtualnej Mazdy MX-5, ścigając się na legendarnym torze Laguna Seca. Ten tor zna chyba każdy miłośnik motorsportu i gier wyścigowych a sekcja zakrętów zwana "korkociągiem" jest jedną z najbardziej charakterystycznych w wyścigowym świecie.

Rezerwacja udziału możliwa jest na stronie studia: www.dmsimulators.com lub telefonicznie 501 290 291 oraz poprzez komunikatory Whatsapp, Messenger oraz IG.


DMRSCUP3
fot. mat. prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.