bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 17 lipca 2017
  • wyświetleń: 2809

Zderzenie czterech osobówek w Kozach na ul. Bielskiej

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na ul. Bielskiej w Kozach. W zderzeniu czterech samochodów, jedna osoba została ranna. Na DK-52 utworzyły się potężne korki, które skutecznie sparaliżowały powroty z pięknego słonecznego weekendu.

Reklama

Ze ustaleń naszego portalu wynika, że kierowca Forda Focusa jadąc w stronę Kobiernic, nie wyhamował przed korkiem. Uderzył w tył Renault Clio, które dobiło do Toyoty Corlli, która następnie dobiła do Mazdy 6.

Na miejscu zdarzenia bardzo szybko pojawiły się wszystkie służby. Zespół pogotowia ratunkowego przebadał uczestników zdarzenia. Podjęto decyzję o hospitalizacji kierowcy Renault. Strażacy zneutralizowali płyny eksploatacyjne i odłączyli akumulatory z rozbitych samochodów. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale po późniejszych badaniach szpitalnych okazało się, że kierowca Renault nie odniósł poważnych obrażeń. Zdarzenie zakończono mandatem dla kierowcy Forda Focusa. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny. Na drodze krajowej nr 52 biegnącej przez Kozy, utworzył się potężny korek. Ruch był kierowany wahadłowo.

Zderzenie czterech osobówek w Kozach na ul · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.