Informacje
- 28 sierpnia 2024
- 1 września 2024
- wyświetleń: 3641
Ulica Wyzwolenia będzie całkowicie zamknięta przez około 11 godzin
MZD zawiadamia, że w dniu 30 sierpnia nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicy Wyzwolenia w związku z prowadzonymi pracami budowlanymi drogi S1. Na czas około 11 godzin planowane jest całkowite zamknięcie wybranego odcinka tej ulicy

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, "że w związku z realizacją przez firmę Mirbud S.A. inwestycji Budowa drogi S1 Kosztowy - Bielsko-Biała. Odcinek III - węzeł Suchy Potok (z węzłem) 30 sierpnia ok. godz. 18.00 na około 11 godzin nastąpi zamknięcie fragmentu ul. Wyzwolenia na odcinku od posesji 367 do skrzyżowania z ul. Krzemionki. W tym czasie na tym odcinku będzie wykonywana warstwa ścieralna nawierzchni drogi".
MZD zapewnia, "że dojazd do posesji zlokalizowanych na zamkniętym odcinku ulicy będzie możliwy. Objazd zostanie poprowadzony ulicami Wyzwolenia, Wincentego Witosa oraz Krzemionki, zgodnie z zamieszczoną poniżej mapą. Kierowców uprasza się o bezwzględne stosowanie się do wprowadzonego oznakowania oraz zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót".
"31 sierpnia planowana jest likwidacji ruchu wahadłowego sterowanego za pomocą sygnalizacji świetlnej w rejonie posesji nr 429, 431 i 443A" - dodaje MZD.
ZOBACZ TAKŻE
Utrudnienia na ul. prof. dr. Mieczysława Michałowicza i ul. Tadeusza Rejtana
Utrudnienia na ul. Wojciecha Bogusławskiego w Bielsku-Białej
Awaryjne zamknięcie chodnika przy ul. Piłsudskiego w Bielsku-Białej
Utrudnienia w ruchu drogowym podczas Tradycyjnej Drogi Krzyżowej w Bielsku-Białej
Utrudnienia w ruchu podczas VI Straceńskiej Drogi Krzyżowej w Bielsku-Białej
Czasowe utrudnienia w ruchu drogowym w związku z Biegiem Tropem Wilczym
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









