bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 19 lipca 2017
  • wyświetleń: 14321

Kolejny śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

Do kolejnego już w ostatnich dniach, tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty, doszło dziś około godziny 13:20 w Żywcu na ul. Leśnianka.

Reklama

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierująca Fiatem Palio, 47-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego, w takcie wykonywania manewru skrętu w lewo na parking, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Leśnej motocyklowi marki Honda, który prowadził 42-latek, również mieszkaniec powiatu żywieckiego.

W wyniku tego zdarzenia, kierujący jednośladem odniósł bardzo poważnego obrażenia ciała. Funkcje życiowe motocyklisty, próbowali przywrócić ratownicy medyczni. Mimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, nie udało się go uratować.

Kierująca Fiatem, 47-latka była trzeźwa i posiadała uprawnienia do kierowania pojazdami. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem żywieckiej prokuratury. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Zdjęcia dzięki uprzejmości naszego partnera, portalu Żywiec112.

Kolejny śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty · fot. Żywiec112

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.