Informacje
- 15 kwietnia 2025
- wyświetleń: 5476
[FOTO] Wilkowice: bolesna wywrotka motocyklisty na drodze ekspresowej
W poniedziałek, 14 kwietnia po godzinie 14.00 na S-1 w Wilkowicach doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. 37-latek podróżujący na motocyklu upadł na jezdnię i sunąc po asfalcie uderzył w bariery energochłonne. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Na podstawie relacji świadków i rozmowy z pokrzywdzonym policjanci ustalili, że żaden inny kierowca nie przyczynił się do zdarzenia. Motocyklista w związku z niedostosowaniem prędkości do warunków jazdy, utracił panowanie nad swoim Suzuki i przewrócił się na jezdnię. Sunąc po asfalcie uderzył w bariery energochłonne i doznał obrażeń ciała. Został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawa zakończyła się mandatem karnym (kierowca był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania motocyklem).

Wypadki i kolizje
Brenna: cysterna przewożąca mleko przewróciła się i wpadła do rowu
Gorący temat[FOTO] Nieletnia za kierownicą i pięciu pasażerów. To nie mogło się skończyć dobrze
Gorący tematOlimpijczyk wylądował pod kołami ciężarówki w Bielsku-Białej. Sebastian Bryja ujawnił szczegóły zdarzenia
Gorący temat[WIDEO] Senior miał dużo szczęścia. Oj naprawdę dużo szczęścia...
[FOTO] Zderzenie trzech aut na DK-1. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami
Gorący temat[WIDEO] Poszukiwany sprawca kolizji na S-1. Policja mimo nagrania nie dała rady ustalić kto to jest
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







