bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 27 lipca 2017
  • wyświetleń: 5143

[ZDJĘCIA] Poważna kraksa o poranku

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego, doszło około godziny 6:00 na ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych i potrącenia pieszej. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Reklama

Ze wstępnych ustaleń portalu bielsko.info wynika, że do zdarzenia doprowadził kierowca Forda Fiesty, który najechał na tył Forda Focusa. Siła uderzenia była tak duża, że samochód poszkodowanego został wytrącany z toru jazdy i zjechał tyłem na chodnik, gdzie doszło do potrącenia pieszej. Natomiast samochód sprawcy zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z BMW E46.

Dopiero po kilku minutach jeden z uczestników zorientował się, że doszło do potrącenia. Kobieta idąca chodnikiem w wyniku siły uderzenia, została odrzucona w pobliskie zarośla. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się wszystkie służby. Ranną pieszą i sprawcę zdarzenia, do szpitala zabrało pogotowie ratunkowe.

Patrol drogówki sporządził dokumentację wypadku drogowego. Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć, obrażenia rannych po wstępnym rozpoznaniu medycznym były poważne i sprawa prawdopodobnie znajdzie swój finał w sądzie. Te nieoficjalne doniesienia, będzie można potwierdzić dopiero w godzinach popołudniowych, po ustaleniu szczegółowych obrażeń poszkodowanych. Uszkodzone samochody zostały zabrane przez lawety pomocy drogowej. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Poważna kraksa o poranku · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.