bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 29 lipca 2017
  • wyświetleń: 7040

[ZDJĘCIA] Pijany doprowadził do wypadku, 4 osoby ranne

Około godziny 16:20 na al. Andersa w Bielsku-Białej, kompletnie pijany kierowca doprowadził do wypadku. Próbował uciec z miejsca zdarzenia, ale został ujęty przez świadków. Dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci trafiły do szpitali.

Reklama

Ze wstępnych ustaleń naszego portalu wynika, że kierowca Audi A8, poruszał się al. Andersa w stronę Mazańcowic. Na wysokości przystanku autobusowego na tzw. "górce w Starym Bielsku", utracił panowanie nad samochodem, który z ogromną prędkością uderzył w bok Renault, Clio jadącego w tym samym kierunku. Rozpędzone Audi zostało wytrącone z toru jazdy i wpadło na chodnik, gdzie kilkukrotnie obróciło się uszkadzając elementy infrastruktury drogowej min. znaki i barierki, a następnie wpadł do rowu kilkanaście metrów dalej.

Kierowca i pasażer Audi próbowali uciekać z miejsca zdarzenia. Całą sytuację widzieli przejeżdżający w pobliżu pracownicy firmy ochroniarskiej, którzy natychmiast spacyfikowali i ujęli uciekinierów. W międzyczasie poinformowali dyspozytora o całym zdarzeniu, a ten zawiadomił odpowiednie służby.

Renaultem podróżowała czteroosobowa rodzina. Dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci odniosły obrażenia ciała i zostały przetransportowane do szpitali. Pierwsze badanie alkomatem sprawcy zdarzenia, dało wynika 2.8 promila. Policjanci drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Na czas działań służb przez około godzinę, prawy pas alei Andersa był wyłączony z ruchu. Obeszło się bez większych korków.

Pijany doprowadził do wypadku, 4 osoby ranne · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.