bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 30 lipca 2017
  • wyświetleń: 13601

[ZDJĘCIA] Makabryczne potrącenie na Krakowskiej, pieszy w stanie ciężkim

Do bardzo groźnego wypadku doszło na ulicy Krakowskiej w Bielsku-Białej, około godziny 19:20. Kierująca Fordem, potrąciła pieszego w rejonie przejścia dla pieszych. Ciężko ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło na wysokości posesji Krakowska 323. Jak wynika z ustaleń zaprzyjaźnionego portalu bielsko.info, kobieta kierująca Fordem Tourneo, jadąc w stronę Kóz potrąciła pieszego w rejonie przejścia dla pieszych. Siła uderzenia była ogromna. Pieszy został odrzucony na odległość około 20 metrów i doznał wielonarządowych obrażeń ciała.

Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawiły się wszystkie służby. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Jego stan był bardzo poważny, ale w momencie odjazdu karetki, pogotowia mężczyzna był przytomny. Na miejscu wypadku pracują policjanci z bielskiej drogówki. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że okoliczności potrącenia są bardzo skomplikowane. Nie wykluczone jest, że doszło do tzw. wtargnięcia pieszego na przejście i na miejscu wypadku może pojawić się biegły ds. rekonstrukcji zdarzeń drogowych. Na ulicy Krakowskiej ruch obywa się wahadłowo. Utrudnienia w ruchu w związku z czynnościami śledczych, mogą potrwać do późnych godzin wieczornych. Zalecamy objazd ulicą Polną.

Makabryczne potrącenie na Krakowskiej, pieszy w stanie ciężkim · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.