bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 30 lipca 2017
  • wyświetleń: 6769

Tragiczny weekend na drogach Żywiecczyzny

Tak tragicznego weekendu, nie było od dawna na drogach powiatu żywieckiego. W wieczornym wypadku na ul. Sienkiewicza zginęło dziecko, a kilka godzin wcześniej 33-letni motocyklista zderzył się z Mazdą na skrzyżowaniu Grunwaldzkiej z Kopernika i niestety nie przeżył tego wypadku.

Do tragicznego w skutkach potrącenia doszło w Żywcu na ul. Sienkiewicza około 18:10. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że z nieznanych jak dotąd przyczyn, 4 letnie dziecko, które znajdowało się pod opieką rodziców, wybiegło zza zaparkowanych samochodów, wprost pod prawidłowo poruszającego się VW Transportera, w wyniku doznanych obrażeń dziecko poniosło śmierć na miejscu.

Kilka godzin wcześniej, około godziny 10:30, na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej z Kopernika zginął motocyklista. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 44-letni kierowca samochodu osobowego marki Mazda, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 33-latkowi kierującemu motocyklem.

Od początku 2017 roku, na drogach powiatu żywieckiego zginęło 9 osób, z czego 7 w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Statystyki są zatrważające. Zwłaszcza, że w ciągu całego 2016 doszło do 4 wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Żywieccy policjanci apelują o zdrowy rozsądek i zdjęcie nogi z gazu.

Zdjęcia dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionego portalu Żywiec112 (http://www.zywiec112.com.pl).

Tragiczny weekend na drogach Żywiecczyzny
fot. Żywiec112


Tragiczny weekend na drogach Żywiecczyzny
fot. Żywiec112

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.