bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 31 lipca 2017
  • wyświetleń: 17538

[ZDJĘCIA] Czarna seria na drogach trwa

Do tragicznego w w skutkach wypadku motocyklowego, doszło w nocy niedzieli na poniedziałek na ul. Szkolnej w Pisarzowicach. Rozpędzony motocyklista wpadł do rowu i uderzył w betonowy przepust. Kierowca nie miał szans, zginął na miejscu.

Reklama

Do zdarzenia doszło około godziny 3:00. Jak wynika z ustaleń naszego portalu, motocyklista poruszał się w stronę Kóz, ulicą Szkolną w Pisarzowicach. Na prostym odcinku drogi z niewiadomych na ten moment przyczyn, zjechał do przydrożnego rowu i z ogromną siłą uderzył w betonowy przepust, przy wjeździe do posesji.

Jak nieoficjalnie udało się dowiedzieć, motocyklista kilkukrotnie przejeżdżał ulicą Szkolną z dużą prędkością i obudził mieszkańców ulicy, którzy w upalną noc mieli uchylone okna. Za którymś razem ryk silnika przerwał potężny huk. Niestety na pomoc nie było szans. Mężczyzna zginął na miejscu.

Na miejscu tragicznego wypadku pracują policjanci z bielskiej drogówki. Jest obecny również policyjny technik i prokurator. Ulica Szkolna w Pisarzowicach, tuż przy granicy z Kozami jest całkowicie nieprzejadana. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 6 rano.

Czarna seria na drogach trwa · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.