bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 3 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 5931

[ZDJĘCIA] Wypadek w Rudzicy na ul. Strumieńskiej

Do bardzo groźnego zdarzenia, doszło dziś około godziny 13:30 w Rudzicy na ulicy Strumieńskiej. W zderzeniu samochodu dostawczego i osobowego, jedna osoba została ranna.

Reklama

Ze wstępnych i nieoficjalnych ustaleń naszego portalu wynika, że oba samochody poruszały się w stronę Jasienicy. Kierująca Mazdą 2, wyprzedzała kierowcę Fiata Ducato. W pewnym momencie samochód dostawczy zjechał na środek jezdni, uderzając w bok Mazdy. Prawdopodobnie kierowca Fiata, omijał pieszego lub rowerzystę i nie spojrzał w lusterko, żeby upewnić się czy swój manewr może wykonać bezpiecznie. Wytrącona z toru jazdy Mazda, zjechała do rowu gdzie samochód uderzył w betonowy przepust i drzewo, po czym siłą pędu ponownie wpadł na drogę.

Na miejsce wypadku zostały wezwane wszystkie służby. Kobieta kierująca Mazdą, trafiła do szpitala. Policjanci drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanej. Kierowcy Fiata nic się nie stało. Na czas działań służb, droga była zablokowana prawie dwie godziny.

Wypadek w Rudzicy na ul · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.