bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 6 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 11796

[ZDJĘCIA] Makabryczny wypadek w Wilamowicach, trzy osoby z poważnymi obrażeniami w szpitalu

Do bardzo groźnego wypadku drogowego, doszło wczoraj około godziny 22:15 w Wilamowicach na ulicy Paderewskiego. Kierujący Seatem Ibiza, potrącił pijaną 58-letnią kobietę, która bez żadnych elementów odblaskowych, poruszała się środkiem jezdni. Poważnie ranna kobieta wpadła do rowu, a samochód przejechał około 100 metrów i po uderzeniu w barierki dachował na pobliskim polu uprawnym.

Reklama

Zarówno kierowca jak i pasażer samochodu, jechali bez zapiętych pasów bezpieczeństwa i podczas dachowania, wypadli z pojazdu. Jeden z mężczyzn został przygnieciony wrakiem samochodu, a drugi został znaleziony kilkadziesiąt metrów dalej. Gdyby nie błyskawiczna reakcja strażaków, mężczyzna przygnieciony wrakiem, skonałby ze zgniecioną klatką piersiową pod samochodem...

W sumie w skoordynowanej akcji ratowniczej, brało udział pięć zastępów straży, trzy załogi pogotowia ratunkowego i dwa patrole policji. Ze względu na rozbieżne wersje, kto kierował autem, policyjny technik zabezpieczył ślady biologiczne, a rozbite auto zostało odtransportowane na policyjny parking i zabezpieczone do dalszych czynności śledczych.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia, zostali przewiezieni do szpitala. Jak poinformował portal bielsko.biala.pl, 58-letnia kobieta doznała złamania ręki z przemieszczeniem. Jeden z mężczyzn doznał również złamania ręki z przemieszczeniem, natomiast drugi ma złamane żebra, uraz klatki piersiowej, mostka oraz odmę płuc. Obu mężczyznom w wieku 20 i 21 lat pobrano próbki krwi, które zostaną sprawdzone pod kątem zawartości alkoholu i innych używek.

Na prowadzenia działań służb, droga była zablokowana około dwie godziny.

Makabryczny wypadek w Wilamowicach, trzy osoby z poważnymi obrażeniami w szpitalu · fot. czytelnik Bartek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.