bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 7 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 6848

[ZDJĘCIA] Pijany przyjechał po kolejną flaszkę do sklepu, obywatelskie zatrzymanie przez klientów i próba przekupst

Do niecodziennej sytuacji doszło wczoraj około godziny 15:00, na parkingu jednego ze sklepów przy ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej.

Na parking wjechało białe Audi A6, a kierowca staranował słupek przy wjeździe na parking. Ku zdumieniu świadków zza kierownicy wytoczył się kompletnie pijany mężczyzna, który chwiejnym krokiem poszedł do sklepu.

Jeden ze świadków natychmiast zadzwonił po policję. Po wyjściu ze sklepu, pijany mężczyzna próbował odjechać, ale świadkowie nie dopuścili do tej sytuacji. Wywiązała się szarpanina z kierowcą i jego również pijanym pasażerem, podczas której szofer odgrażał się zachowywał w sposób wulgarny. Widząc, że nie zdoła nic zdziałać siłą, próbował przekupić świadków pieniędzmi, chwaląc się przy tym swoją wysoką pozycją społeczną i zajmowanym stanowiskiem.

Po chwili kierowca Audi był już w rękach policjantów, którzy akurat byli w okolicy i zostali wezwani na miejsce interwencji. Badanie alkomatem dało wynik 1,25mg/L czyli ponad 2,5 promila.

Pijany przyjechał po kolejną flaszkę do sklepu, obywatelskie zatrzymanie przez klientów i próba przekupst
fot. czytelnik Wojtek


Pijany przyjechał po kolejną flaszkę do sklepu, obywatelskie zatrzymanie przez klientów i próba przekupst
fot. czytelnik Wojtek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.