bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3198

[ZDJĘCIA] Wypadek w Ligocie na Zabrzeskiej, dwie osoby w szpitalu

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło dziś w Ligocie na ul. Zabrzeskiej, około godziny 11:15. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych, dwie osoby odniosły obrażenia ciała.

Jak wynika z ustaleń naszego portalu, kierowca Fiata Punto jadący w stronę Zabrzega postanowił skręcić w lewo, ale w tym samym czasie był on wyprzedzany przez Seata Ibizę. Doszło do mocnego uderzenia czołowo-bocznego w wyniku, którego Seat wpadł do rowu.

Na miejscu błyskawicznie pojawiły się wszystkie służby. Strażacy i ratownicy udzielili pomocy poszkodowanym. Stan dwóch osób był na tyle poważny, że zostały one przewiezione do szpitala. Policjanci z bielskiej drogówki, sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale dokładna kwalifikacja czynu i ustalenie odpowiedzialności nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych, oraz przesłuchaniu wszystkich uczestników zdarzenia.

Wypadek w Ligocie na Zabrzeskiej, dwie osoby w szpitalu · fot. czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.