bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 31 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 5572

[ZDJĘCIA] Wypadek na Gościnnej, rowerzystka pod kołami autobusu

Do bardzo groźnego wypadku drogowego, doszło wczoraj około godziny 16:15 na ulicy Gościnnej w Bielsku-Białej. Autobus MZK potrącił rowerzystkę. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala.

Jak wynika z ustaleń naszego portalu, 53-letni kierowca przegubowego autobusu MZK w Bielsku-Białej, na ulicy Gościnnej, potrącił swoją rówieśniczkę jadącą na rowerze. Ranna kobieta, trafiła do szpitala. Obrażenia 53-latki okazały się na tyle poważne, że wymaga ona dalszej hospitalizacji. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy.

Jak informuje nadkom. Elwira Jurasz z bielskiej policji, z ustaleń policjantów wynika, że rowerzystka jechała poza wyznaczoną ścieżką rowerową. Aktualnie trwa postępowanie przygotowawcze prowadzone przez Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Wypadek na Gościnnej, rowerzystka pod kołami autobusu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.