bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 9 września 2017
  • wyświetleń: 6732

[ZDJĘCIA] S-52: Pijacka szarża zakończona spektakularną kraksą

Do bardzo groźnie wyglądającej kolizji, doszło wczoraj około godziny 17:00 na Węźle Komorowice w Bielsku-Białej. Kompletnie pijany kierowca Citroena, zderzył się z Fiatem, a następnie uderzył w barierki.

Jak wynika z ustaleń naszego portalu, 42-letni kierowca Citroena C5 jadąc od strony Cieszyna, podczas zmiany pasa ruchu, zahaczył o Fiata Stilo, którym kierował 41-letni mężczyzna. Następnie kierowca Citroena, utracił panowanie nad samochodem i roztrzaskał się o barierki.

Na miejsce zdarzenia błyskawicznie skierowano wszystkie służby. Lekarz pogotowia ratunkowego przebadał uczestników kraksy, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kolizja spowodowała bardzo duże utrudnienia w ruchu. W pewnym korek na S-52 od strony Cieszyna, sięgał węzła przy al. Andersa. Utrudnienia trwały ponad godzinę.

Sprawę zagadkowej zmiany pasa ruchu i późniejszego utracenia panowania nad kierownicą, wyjaśniła nam nadkom. Elwira Jurasz z bielskiej policji - badanie alkomatem wykazało 2,2 promila. 42-latek nie posiadał prawa jazdy, ponieważ już wcześniej je stracił.

S-52: Pijacka szarża zakończona spektakularną kraksą · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.