bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 12 września 2017
  • wyświetleń: 7303

[ZDJĘCIA] Wypadek w Hałcnowie, zderzenie motoroweru i osobówki. Dwie osoby ranne

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego, doszło około godziny 21:45 na ul. Wyzwolenia w bielskim Hałcnowie. Doszło tam do zderzenia motoroweru i samochodu osobowego. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Jak wynika z ustaleń naszego portalu, na ul. Wyzwolenia w rejonie sklepu Kosmos, doszło do zderzenia motoroweru i Skody Fabii. Według relacji jednego ze świadków, z którym mieliśmy możliwość porozmawiać, tylko jeden z mężczyzn podróżujących skuterem, miał na głowie kask, a oświetlenie jednośladu było niesprawne.

. Prawdopodobnie kierowca Skody, oślepiony światłami nadjeżdżającego z przeciwka samochodu, najechał na tył jednośladu, który jak relacjonował świadek, mógł mieć wadliwe oświetlenie.

Obaj mężczyźni trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowcy Skody, nic się nie stało. Trwają policyjne czynności na miejscu zdarzenia, które mogą zakończyć się po północy. Droga jest całkowicie zablokowana.

Wkrótce więcej informacji.

Wypadek w Hałcnowie, zderzenie motoroweru i osobówki · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.