bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 17 września 2017
  • wyświetleń: 3674

[ZDJĘCIA] Ignorowanie przepisów mogło skończyć się tragicznie, samochód utknął na torach

Kierowca ominął znaki informujące o zamkniętym przejeździe kolejowym i wjechał na torowisko. Jego samochód zawisnął nad torami. Wstrzymano ruch pociągów na trasie z Bielska-Białej do Żywca.

Do zdarzenia doszło około godziny 20:15 na ul. Straconki w Bielsku-Białej. Starszy mężczyzna prowadzący Mazdę, ominął znaki informujące o zamknięciu przejazdu kolejowego na czas remontu. Wjechał na torowisko, ale nie zauważył, że jeden z torów jest na innej wysokości. Jego samochód utknął i niezbędne okazało się wstrzymanie ruchu kolejowego na czas działań służb.

Na miejsce zdarzenia zostali wezwani strażacy, którzy usunęli samochód w bezpieczne miejsce. Utrudnienia w ruchu pociągów, trwały około 30min. Niewykluczone, że była to ostatnia samodzielna podróż starszego mężczyzny samochodem. Prawdopodobnie policjanci zatrzymają mu uprawnienia.

Ignorowanie przepisów mogło skończyć się tragicznie, samochód utknął na torach · fot. bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.