bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 23 września 2017
  • wyświetleń: 5708

[ZDJĘCIA] Wypadek w Bestwinie na ulicy Krakowskiej, trzy osoby w szpitalu

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego, doszło około godziny 15:30 w Bestwinie na ulicy Krakowskiej. Czołowo zderzyły się dwa samochody. Są osoby ranne.

Jak udało się nam wstępnie ustalić, kierowca dostawczego Volkswagena podczas hamowania utracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z osobowym Citroenem.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano, cztery załogi pogotowia ratunkowego, okoliczne zastępy OSP i strażaków z JRG2 w Czechowicach-Dziedzicach. Zakleszczonego wewnątrz kabiny pasażera Volkswagena, strażacy musieli wydostać z wraku za pomocą narzędzi hydraulicznych. Prawdopodobnie mężczyzna nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa i już podczas hamowania zsunął się pod fotel, gdzie przy uderzeniu został uwięziony.

Według wstępnych informacji, trzy osoby odniosły obrażenia ciała i zostały przetransportowane do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ulica Krakowska w Bestwinie (droga z Czechowic-Dziedzic do Brzeszcz) była całkowicie zablokowana przez około 40 minut. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 17:30!

Wypadek w Bestwinie na ulicy Krakowskiej, trzy osoby w szpitalu · fot. czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.