bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 27 września 2017
  • wyświetleń: 2630

[ZDJĘCIA] Pijany kierowca doprowadził do kolizji

Ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca Jaguara, który wczoraj na ulicy Piłsudskiego spowodował kolizję z dwoma innymi pojazdami. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło około godziny 17:50 na ulicy Piłsudskiego w rejonie Archiwum Państwowego. 66-letni mężczyzna jadący Jaguarem XF na czeskich numerach rejestracyjnych, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go Renault Scenica i najechał na jego tył. W wyniku siły uderzenia Ranault dobiło do jadącego przed nim Volkswagena Golfa.

Sprawca zdarzenia początkowo chciał się dogadać i spisać oświadczenia. W międzyczasie jednak okazało się, że nie ma on przy sobie żadnych dokumentów, a jego zachowanie jednoznacznie wskazuje na stan upojenia alkoholowego. Uczestnicy kolizji wezwali policję, a mężczyzna chciał uciec z miejsca zdarzenia. Patrol drogówki na szczęście był nieopodal i bardzo szybko zajął się delikwentem, którego wynika badania, dał wynik ponad promil w wydychanym powietrzu.

Pijany kierowca doprowadził do kolizji · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.