bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 1 października 2017
  • wyświetleń: 2798

[ZDJĘCIA] Wieczorna kraksa na Warszawskiej koło dworca PKS, dwie osoby w szpitalu

Do groźnie wyglądającego zdarzenia, doszło w niedzielę późnym wieczorem na ulicy Warszawskiej. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku samochodowym na ulicy Warszawskiej, wpłynęło do służb około godziny 22:12. Jak się okazało, do zdarzenia doprowadził kierowca Audi A3, który wyjeżdżał na ulicę Warszawską ze stacji benzynowej BP. Główną drogą w stronę Sarniego Stoku, poruszał się kierowca BMW E36, który nie miał szans wyhamować. Siła uderzenia była tak duża, że uderzone w narożnik Audi, zostało wypchnięte na przeciwległy pas ruchu. Na szczęście nikt nie jechał z przeciwka.

Młoda dziewczyna, która była pasażerką BMW, trafiła do szpitala z podejrzeniem groźnego urazu nogi. Kierowca Audi z ogólnymi potłuczeniami, również trafił do szpitala. Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Utrudnienia w ruchu zakończyły się kilkanaście minut po godzinie 23. Kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń pasażerki BMW.

Wieczorna kraksa na Warszawskiej koło dworca PKS, dwie osoby w szpitalu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.