bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 2 października 2017
  • wyświetleń: 1327

[ZDJĘCIA] Poranna kraksa na skrzyżowaniu DK-1 z Ligocką

Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Nad ranem przy skrzyżowaniu DK-1 z Ligocką w Czechowicach-Dziedzicach, doszło go groźnie wyglądającej kolizji.

Reklama

Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie szóstej rano. Kierowca dostawczego Citroena jechał od strony Ligoty i zatrzymał się przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle. Gdy zapaliła się zielona strzałka, umożliwiająca skręt w prawo, kierowca prawdopodobnie się zamyślił i pojechał na wprost. Udało mu się przeciąć jezdnię w stronę Bielska-Białej, ale niestety zderzył się z Oplem Zafirą, który poruszał się w stronę Katowic. Doszło do bardzo mocnego uderzenia, po którym Opel wbił się w latarnię.

Na miejsce zdarzenia błyskawicznie zadysponowano dwa patrole policji, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Na szczęście pomoc medyczna nie była konieczna, ponieważ nikomu nic poważnego się nie stało. Utrudnienia w ruch trwały przeszło godzinę. Niezbędna okazała się pomoc pracowników pogotowia energetycznego, którzy musieli przewrócić uszkodzoną latarnię do stanu pierwotnego.

Poranna kraksa na skrzyżowaniu DK-1 z Ligocką
fot. Bielskie Drogi


Poranna kraksa na skrzyżowaniu DK-1 z Ligocką
fot. Bielskie Drogi


Poranna kraksa na skrzyżowaniu DK-1 z Ligocką
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.