bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 2 października 2017
  • wyświetleń: 4340

[ZDJĘCIA] Ukraiński kierowca ciężarówki, uciekł z miejsca kolizji. Policjanci sprowadzili psa tropiącego

Przed południem w Jasienicy doszło do kolizji ciężarówki i samochodu osobowego. Sprawca zdarzenia, 52-letni obywatel Ukrainy, uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci użyli psa tropiącego, ale niestety mężczyzny nie udało się namierzyć.

Tuż przed godziną 11:00 w Jasienicy na ulicy Cieszyńskiej, kierowca ciężarowego Iveco Trakker, doprowadził do kolizji ze Skodą Octavią. Mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa podczas włączania się do ruchu. Natychmiast po zdarzeniu, sprawca uciekł na teren pobliskiej budowy, pozostawiając samochód.

Wezwani na miejsce policjanci z drogówki, ustalili personalia kierującego. Był to 52-letni obywatel Ukrainy. Ze względu na to, że nie wiadomo gdzie ukrył się kierowca, policjanci zadecydowali o wezwaniu policyjnego przewodnika z psem tropiącym. Czworonóg nie był w stanie ustalić miejsca, gdzie ukrył się kierowca. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie i proszą osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Ukraińca, o kontakt z najbliższą jednostką policji pod nr 997.

Pomoc merytoryczna - podinspektor Elwira Jurasz / KMP Bielsko-Biała

Ukraiński kierowca ciężarówki, uciekł z miejsca kolizji · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.