bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 3 października 2017
  • wyświetleń: 2059

[ZDJĘCIA] Zderzenie dwóch aut na al. Andersa, dwie osoby w szpitalu

Do groźnego zdarzenia, doszło około godziny 19:00 na al. Andersa w Bielsku-Białej. Zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku zdarzenia, dwie osoby zostały ranne.

Jak wynika z ustaleń naszego portalu, kierująca Peugeotem 307 jadąc al. Andersa w stronę Mazańcowic, chciała skręcić w lewo na drogę ekspresową S-52 w stronę Komorowic. W tym samym czasie od strony Mazańcowic nadjechał Citroen C5 i doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, dwie załogi pogotowia ratunkowego i patrol drogówki. Kobieta kierująca Peugeotem, będąca w zaawansowanej ciąży, trafiła do szpitala na profilaktyczne badania. Poszkodowany kierowca Citroena, z bólem w klatce piersiowej, również trafił na obserwację do placówki medycznej.

Patrol drogówki sporządził dokumentację pod kontem wypadku drogowego. Wykonano wszystkie niezbędne czynności związane z oględzinami miejsca zdarzenia i oględziny uszkodzonych samochodów. Dokumentacja może być potrzebna do ewentualnej sprawy sądowej. Dokładna kwalifikacja zdarzenia, będzie znana po ustaleniu obrażeń poszkodowanych.

Utrudnienia w ruchu trwały blisko półtorej godziny.

Zderzenie dwóch aut na al · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.