bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 października 2017
  • wyświetleń: 6381

[ZDJĘCIA] Groźna kraksa w Bystrej na ul. Klimczoka

Do zdarzenia doszło około godziny 14:20 w Bystrej na na ulicy Szczyrkowskiej. Zderzyły się dwa samochody.

Kierowca Audi A4, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka Renault Masterem. Manewr kierowcy Audi prawdopodobnie nie był przypadkowy. Jak twierdzą świadkowie, z ulicy Klimczoka wyjechał kierowca Fiata Punto, który wymusił pierwszeństwo na kierowcy Audi. Ten próbując uniknąć zdarzenia, miał zjechać na przeciwległy pas. Fiat Punto odjechał z miejsca zdarzenia, ale świadkowie zapamiętali numery rejestracyjne i policja jest już na jego tropie. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Pasażer Audi odniósł niegroźne obrażenia ciała i został opatrzony na miejscu zdarzenia, przez ratowników medycznych. Utrudnienia w ruchu trwały niecała godzinę.

[AKTUALIZACJA 16:30] Jak dowiadujemy się od policjantów, świadkowie nie zapamiętali pełnego numeru Fiata Punto, który wymusił pierwszeństwo na kierowcy Audi. Wszystkich świadków, którzy mogą pomóc w tej sprawie prosimy o kontakt z redakcją lub pod numerem alarmowym policji 997.

Groźna kraksa w Bystrej na ul · fot. czytelnik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.