bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 6 października 2017
  • wyświetleń: 4083

[ZDJĘCIA] Maserati Quattroporte rozbite na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach, kierowca wpadł w poślizg

Do bardzo kosztownej kolizji, doszło dziś wieczorem na skrzyżowaniu DK-1 z Lipowską. Kierowca luksusowego Maserati, wpadł w poślizg i uderzył w barierki.

Jak wynika z ustaleń naszego portalu, około godziny 20:15, mężczyzna prowadzący Maserati Quattroporte S, wyjeżdżał z ulicy Węglowej na DK-1 w kierunku Bielska-Białej. Moc samochodu zdecydowanie przerosła umiejętności kierowcy i tylnonapędowy samochód o mocy 430KM z impetem uderzył w barierki.

Na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało. Sam zadzwonił na policję z prośbą o zabezpieczenie miejsca kolizji, żeby uniknąć najechania. Do czasu przyjazdu patrolu drogówki, który pojawił się w ciągu zaledwie kilku minut od zgłoszenia, doszło do kolejnej kolizji. Opel Insignia, najechał na tył dostawczego Citroena Jumpy. Kolizja nie była groźna i oba samochody szybko zjechały ze skrzyżowania. Kierowcy dogadali się między sobą na zasadzie oświadczeń.

Warte około 600 000 złotych Maserati, nadaje się do gruntownej naprawy. Patrol drogówki, ukarał kierowcę, mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu, trwały około 40 minut.

Maserati Quattroporte rozbite na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach, kierowca wpadł w poślizg · fot. czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.