bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 10 października 2017
  • wyświetleń: 3800

[ZDJĘCIA] Zderzenie trzech samochodów na ulicy Partyzantów, kierująca Oplem trafiła do szpitala

Do groźnego zdarzenia drogowego, doszło dziś około godziny 15:40 na ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej. W zderzeniu trzech samochodów, jedna osoba została ranna. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Do zdarzenia doprowadził kierowca Skody Octavii, który nie zdążył wyhamować i najechał na tył Opla Corsy. Uderzony w tył samochód, najechał na Skodę Superb. Kierująca Oplem odniosła obrażenia ciała i trafiła do szpitala. Policjanci z bielskiej drogówki, sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale kwalifikacja zdarzenia nastąpi dopiero po ustaleniu dokładnych obrażeń, rannej kobiety.

W czasie działań służb, przez około półtorej godziny, na ulicy Partyzantów w pobliżu skrzyżowania z ulicą Rejtana, występowały duże utrudnienia w ruchu. Ze względów bezpieczeństwa służb pracujących przy obsłudze wypadku, zostały wyłączone dwa pasy ruchu, po jednym w każdym kierunku.

Zderzenie trzech samochodów na ulicy Partyzantów, kierująca Oplem trafiła do szpitala · fot. bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.