bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 17 października 2017
  • wyświetleń: 3379

[ZDJĘCIA] Groźne zdarzenie osobówek na ulicy Jesionowej, 85-latek nie zauważył drugiego samochodu

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło około godziny 11:00 na ul. Jesionowej w Bielsku-Białej. Zderzyły się dwa Volkswageny. Pasażerka jednego z aut, trafiła do szpitala.

Jak poinformowała nasz portal podinspektor Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej, 85-letni kierujący Volkswagenem Polo, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa, 50-letniemu kierowcy Volkswagena Passata. Kierującemu Volkswagenem Polo, policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Pasażerka Volkswagena Passata, doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Na szczęście lekarze wykluczyli poważne urazy i kobieta po zapatrzeniu, została zwolniona do domu. Przez ponad godzinę ulica Jesionowa, była całkowicie zablokowana. Kierowcy samochodów osobowych musieli zawracać i szukać dróg alternatywnych. Pasażerowie komunikacji miejskiej, również musieli liczyć się z utrudnieniami. Kilka autobusów wypadło z kursu lub znacząco się opóźniło, ponieważ nieopodal miejsca zdarzenia jest zlokalizowana pętla autobusowa.

Groźne zdarzenie osobówek na ulicy Jesionowej, 85-latek nie zauważył drugiego samochodu
fot. bielsko.info


Groźne zdarzenie osobówek na ulicy Jesionowej, 85-latek nie zauważył drugiego samochodu
fot. bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.