bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 18 października 2017
  • wyświetleń: 3118

[ZDJĘCIA] Wypadek na osiedlu Karpackim, samochód uderzył w hydrant, kierowca w szpitalu

Do groźnego i niecodziennego zdarzenia doszło dziś wieczorem na ul. Doliny Miętusiej w Bielsku-Białej. Kierowca Fiata, wypadł z drogi i uderzył w hydrant. Rannego zabrało po pogotowie ratunkowe.

Reklama

Do zdarzenia doszło około godziny 18:30 na rogu ulic Filomatów i Doliny Miętusiej, na bielskim osiedlu Karpackim. 60-latek jadący Fiatem Pandą ulicą Filomatów, wjechał na skrzyżowanie z ulicą Doliny Miętusiej bez żadnego hamowania. Przeciął krzyżówkę i uderzył w hydrant zlokalizowany na nasypie przez blokiem.

Samochód bezwładnie zjechał na środek drogi, a kierowca wysiadł z pojazdu, po czym się przewrócił. Świadkowie natychmiast zaalarmowali wszystkie służby. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, ale jak nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po kilkunastu minutach, doszedł do siebie i był w stanie poddać się badaniu trzeźwości. Był trzeźwy.

Dokładne przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci z bielskiej drogówki. Niewykluczone, że przyczyną tego zdarzenia, mogły być kłopoty zdrowotne. Z uszkodzonego hydrantu wylewała się woda. Zarówno pracownicy wodociągów, jak i strażacy nie byli w stanie zatamować wylewającej się wody (stan na godzinę 19:10, gdy opuszczaliśmy miejsce zdarzenia). Woda zlewała się w dół ulicy Filomatów. Doliny Miętusiej oraz Zajazdowej, zalewając tak odległe ulice jak Partyzantów i al. Andersa. Przez ponad godzinę, skrzyżowanie było całkowicie zablokowane.

Wypadek na osiedlu Karpackim, samochód uderzył w hydrant, kierowca w szpitalu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.