bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 21 października 2017
  • wyświetleń: 2523

[ZDJĘCIA] Groźne potrącenie pieszej na ulicy Bystrzańskiej

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego, doszło wczoraj około godziny 19:30 na ulicy Bystrzańskiej. Samochód osobowy potrącił kobietę w rejonie przejścia dla pieszych. Ranna trafiła do szpitala. Policja poszukuje świadków tego wypadku.

Okoliczności wypadku nie są do końca jasne. Ford Fiesta poruszał się ulicą Bystrzańską w stronę centrum Bielska-Białej. Kobieta przechodziła najprawdopodobniej przez drogę po oznakowanym przejściu dla pieszych, od lewej strony z perspektywy kierowcy. Wszystko wskazuje na to, że podczas pokonywania ostatniego fragmentu drogi, została potrącona przez samochód i odniosła poważne obrażenia ciała.

Jak udało się nam dowiedzieć, wersje uczestników zdarzenia się nie pokrywają, dlatego policja prosi ewentualnych świadków o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 lub o osobiste zgłoszenie się na komisariat.

W czwartek, dokładnie w tym miejscu, bielska drogówka wraz z naszą ekipą i Radiem Bielsko, prowadziła akcję propagującą noszenie elementów odblaskowych przez pieszych.

Pisaliśmy o tym tutaj:
https://www.facebook.com/bielskiedrogi/posts/885148861659558

Groźne potrącenie pieszej na ulicy Bystrzańskiej
fot. Bielskie Drogi


Groźne potrącenie pieszej na ulicy Bystrzańskiej
fot. Bielskie Drogi


Groźne potrącenie pieszej na ulicy Bystrzańskiej
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.