bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 października 2017
  • wyświetleń: 4665

[ZDJĘCIA] Wieczorne zderzenie Mazdy i malucha, cztery osoby w szpitalu

Do bardzo poważnego zdarzenia doszło w niedzielny wieczór na ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Fiat 126p zderzył się z Mazdą 6. W wyniku zdarzenia cztery osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło na ulicy Cieszyńskiej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Aleksandrowicką, około godziny 19.20. Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że starszy mężczyzna wyjeżdżający Fiatem 126p z terenu parkingu na ulicę Cieszyńską, wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym kierowcy Mazdy 6. Siła uderzenia była potężna i przód Fiata został doszczętnie zmiażdżony wraz z nogami kierowcy. Żeby wydostać mężczyznę z wraku pojazdu niezbędna okazała się interwencja strażaków ze sprzętem hydraulicznym.

W sumie cztery osoby trafiły do szpitala. Kierowca Fiata, u którego ratownicy medyczni podejrzewają poważny uraz nóg, oraz trzy lżej ranne osoby z Mazdy i Fiata. Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po szczegółowych badaniach szpitalnych.

W trakcie działań służb, przez ponad godzinę, ulica Cieszyńska na odcinku pomiędzy Hulanką a skrzyżowaniem z ulicą Aleksandrowicką, była całkowicie nieprzejezdna.

Wieczorne zderzenie Mazdy i malucha, cztery osoby w szpitalu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.