bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 23 października 2017
  • wyświetleń: 6776

[ZDJĘCIA] Potrącenie pieszego na ul. Stojałowskiego

Do potrącenie pieszego, doszło około godziny 18:10 na ulicy Stojałowskiego w Bielsku-Białej. Dwie załogi pogotowia ratunkowego, uczestniczyły w akcji ratowniczej. Starszy mężczyzna trafił do szpitala.

Jak wynika z ustaleń naszego portalu wynika, że 71-letni kierowca Opla Astry jadący ulicą Stojałowskiego w stronę ulicy Żywieckiej, potrącił starszego mężczyznę, który przekraczał jezdnię po oznakowanym przejściu dla pieszych. Do zdarzenia doszło w pobliżu skrzyżowania z ulicą Głęboką i Broniewskiego. Pieszy poruszał się od lewej strony, patrząc z perspektywy kierowcy.

Stan potrąconego początkowo był bardzo groźny. Mężczyzna w wieku około 60-70 lat (pieszy nie miał przy sobie dokumentów), początkowo nie dawał żadnych oznak życia. Wysiłki ratowników i lekarzy się opłaciły. Po kilkunastu minutach, jego stan znacznie się polepszył. W momencie odjazdu karetki pogotowia ratunkowego, mężczyzna był przytomny i był w stanie poddać się badaniu na zwartość alkoholu. Był trzeźwy.

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Był trzeźwy. Na razie nie wiadomo jakie konsekwencje poniesie, ponieważ dokładna kwalifikacja zdarzenia, nastąpi po ustaleniu obrażeń pieszego. Uszkodzony samochód został odholowany przez pomoc drogową.

Czynności na miejscu zdarzenia zakończyły się około godziny 19:30.

Potrącenie pieszego na ul
fot. Bielskie Drogi


Potrącenie pieszego na ul
fot. Bielskie Drogi


Potrącenie pieszego na ul
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.