bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 24 października 2017
  • 25 października 2017
  • wyświetleń: 2933

[ZDJĘCIA] Wypadek na Niepodległości, dwie osoby w szpitalu

Do bardzo groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych, doszło około 10:45 na skrzyżowaniu Czerwonej z Niepodległości w Bielsku-Białej. Dwie osoby trafiły do szpitala. Trwają czynności służb na miejscu zdarzenia.

Reklama

Dokładne okoliczności nie są dokładnie znane, ale do zdarzenia najprawdopodobniej doprowadził kierowca Suzuki, który według relacji świadków, miał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzyć się Fordem, którego prowadziła kobieta. Kierowcy trafili do szpitali. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale dokładna kwalifikacja zdarzenia, nastąpi po ustalaniu obrażeń poszkodowanych.

Przez blisko godzinę droga w stronę obwodnicy była całkowicie zablokowana. W miejscu zdarzenia nadal występują duże utrudnienia w ruchu. Na chwilę obecną (godzina 11:40), ulica Niepodległości jest przejezdna jednym pasem w stronę Wezła Rosta, ale służby zaplanowały całkowite udrożnienie drogi jeszcze przed godziną 12:00.

[AKTUALIZACJA 25.10.2017 godzina 11:45] Więcej informacji odnośnie tego zdarzenia i film przekazany przez świadka, pod adresem:
http://bielskiedrogi.pl/3141_wideo_wczorajszy_wypadek_na_niepodleglosci_nowe_informacje.html


Wypadek na Niepodległości, dwie osoby w szpitalu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.