bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 25 października 2017
  • wyświetleń: 3924

[ZDJĘCIA] Dachowanie na DK-52 w Bujakowie, kierująca Volkswagenem w szpitalu

Do groźnie wyglądającego dachowania samochodu osobowego, doszło dziś około godziny 12:30 na ul. Bielskiej w Bujakowie. Kierująca Volkswagenem, trafiła do szpitala.

Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, kierująca Volkswagenem Bora jadąc w stronę Kóz, utraciła panowanie nad kierownicą i wjechała do przydrożnego rowu. Samochód obrócił się na dach i uderzył w drzewo. Ranna kierująca trafiła do szpitala, ale po badaniach szpitalnych okazało się, że nic poważnego się nie stało. Jak informuje podinsp. Elwira Jurasz z bielskiej policji, kierująca została ukarana mandatem.

W miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu, ale ich przyczyną nie było samo zdarzenie. Nieopodal miejsca gdzie dachował Volkswagen, drogowcy naprawiają nawierzchnię i wprowadzono ruch wahadłowy. Na chwilę obecną (godzina 15:45) w dalszym ciągu można spodziewać się utrudnień na DK-52 w rejonie Bujakowa.

Dachowanie na DK-52 w Bujakowie, kierująca Volkswagenem w szpitalu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.