bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 26 października 2017
  • wyświetleń: 7079

[ZDJĘCIA] Wypadek motocyklowy w Jaworzu, kierowca auta po alkoholu

Do bardzo poważnego wypadku drogowego, doszło dziś około godziny 17:15 w Jaworzu na ulicy Bielskiej. Motocyklista bez uprawnień zderzył się z samochodem osobowym, którego kierujący był po spożyciu alkoholu. Ranny kierowca jednośladu w poważnym stanie trafił do szpitala.

Jak wynika z ustaleń portalu Bielsko.info, 54-letni kierowca Seata Ibizy w czasie manewru skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. 40-latek kierujący motocyklem marki KTM jechał z przeciwnego kierunku i uderzył w prawy tył Seata skręcającego w lewo. Mężczyzna w wyniku uderzenia odniósł poważne obrażenia ciała i został przewieziony do szpitala, gdzie pozostanie na dalszym leczeniu.

W toku policyjnych czynności wyszło na jaw, że kierowca Seata był w stanie po spożyciu alkoholu. Wynik badania jego trzeźwości dał wynik 0.4 promila. Policjanci ustalili również, że kierujący motocyklem nie posiadał uprawnień pozwalających na jazdę jednośladem.

Funkcjonariusze bielskiej drogówki sporządzili szczegółową dokumentację wypadku drogowego. Teraz o dalszych losach uczestników tego zdarzenia, zadecyduje sąd. Utrudnienia w ruchu na ul. Bielskiej w Jaworzu, trwały blisko dwie godziny.

Pomoc merytoryczna - podinspektor Elwira Jurasz / KMP Bielsko-Biała

Wypadek motocyklowy w Jaworzu, kierowca auta po alkoholu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.