bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 29 października 2017
  • 30 października 2017
  • wyświetleń: 2220

[ZDJĘCIA] Potrącenie kobiety na przejściu przy Babiogórskiej

Do potrącenia kobiety przez samochód osobowy doszło w niedzielę około godziny 18:20 na ulicy Babiogórskiej w Bielsku-Białej. Ranna 76-latka trafiła do szpitala.

Jak wynika z ustaleń naszego portalu, kierowca Fiata Tipo, jadąc ulicą Babiogórską w stronę al. Andersa, potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 76-letnią kobietę. Nie ma informacji czy piesza dopiero weszła na przejście czy właśnie go opuszczała.

Ranną do szpitala zabrało pogotowie ratunkowe. Na miejscu zdarzenia interweniowała również straż pożarna. Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale na chwilę obecną nie wiadomo jakie obrażenia odniosła kobieta. Z naszych informacji wynika, że w momencie odjazdu karetki pogotowia ratunkowego była przytomna, a jej życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Przez około 45 minut ulica Babiogórska była nieprzejezdna w stronę al. Andersa. Po zakończeniu niezbędnych czynności policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.

Potrącenie kobiety na przejściu przy Babiogórskiej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.