bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 30 października 2017
  • wyświetleń: 5661

[ZDJĘCIA] Poranna czołówka w Pisarzowicach, dwie osoby poważnie ranne

Do bardzo groźnego czołowego zderzenia dwóch samochodów, doszło nad ranem w Pisarzowicach na ulicy Bielskiej. Dwie osoby odniosły poważne obrażenia ciała. Droga przez półtorej godziny była całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło około godziny 5:20 na prostym odcinku drogi. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 35-letnia kierująca Fiatem Croma najprawdopodobniej na skutek zaśnięcia za kierownicą, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z Oplem Astrą kierowanym przez 50-latkę. Na skutek zdarzenia, obie kierujące z podejrzeniem poważnych obrażenia ciała trafiły do szpitala.

Zdarzenie wstępnie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Policjanci prowadzą aktualnie postępowanie mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia. Ulica Bielska w Pisarzowicach, była zablokowana blisko półtorej godziny. Kierowcy byli kierowani na objazdy.

Pomoc merytoryczna - podinsp. Elwira Jurasz / KMP Bielsko-Biała

Poranna czołówka w Pisarzowicach, dwie osoby poważnie ranne · fot. Auto System Complex / czytelnik Przemek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.