bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 2 listopada 2017
  • wyświetleń: 11746

[ZDJĘCIA] AKTUALIZACJA: Potrącenie w Kozach, pieszy był kompletnie pijany

Do groźnego wypadku doszło w środowy wieczór około godziny 19:00 w Kozach na ulicy Bielskiej. Samochód osobowy potrącił pieszego, który trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie.

Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, 56-letni mężczyzna został potrącony przez jadącego w stronę Kobiernic Opla Astrę. Najprawdopodobniej wbiegł pod samochód z lewej strony, patrząc z perspektywy kierowcy. Do zdarzenia doszło poza wyznaczonym przejściem dla pieszych, na ulicy Bielskiej w Kozach, w rejonie skrzyżowania z ulicą Srebrną. Oplem podróżowała czteroosobowa rodzina z małymi dziećmi. Przednia szyba samochodu została mocno uszkodzona. Pasażerka doznała niegroźnych obrażeń ręki.

Na miejscu zdarzenia, jeszcze przed przyjazdem pogotowia ratunkowego, zatrzymał się podróżujący prywatnie lekarz, który natychmiast podjął reanimację pieszego. Mężczyzna nie dawał oznak życia. Po kilkunastu minutach, już w asyście ratowników pogotowia ratunkowego, 56-latek odzyskał funkcje życiowe. Nieprzytomny trafił do szpitala. Jego stan jest wstępnie oceniany jako krytyczny.

Samochód trafił na policyjny parking i został zabezpieczony do dalszych badań. Kierujący był trzeźwy. Nieoficjalnie wiadomo, że pieszy mógł być pod wpływem alkoholu. Została mu pobrana krew do analizy. Policjanci z bielskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Aktualizacja - czwartek godzina 12:15: Wstępne szpitalne badanie krwi potrąconego dało wynik 3,2 promila. Z informacji jakie uzyskaliśmy, 56-letni mężczyzna jest w ciężkim stanie, ale jego stan się poprawia i rokowania lekarzy są pozytywne.

AKTUALIZACJA: Potrącenie w Kozach, pieszy był kompletnie pijany · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.