bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 3 listopada 2017
  • wyświetleń: 734

[ZDJĘCIA] Potrącenie na Żywieckiej. Pijany pieszy wszedł pod przejeżdżający samochód

Do potrącenie pieszego, doszło wczoraj około godziny 19:15 na ulicy Żywieckiej. Potrącony mężczyzna był pijany i wszedł wprost pod przejeżdżający samochód. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Z informacji jakie posiadamy od świadka wynika, że Ford Focus poruszał się ulicą Żywiecką w stronę ulicy Lwowskiej. Na wysokości fabryki Spomet, gdzie do przejścia jest około 50 metrów, pod koła jego samochodu wbiegł młody chłopak. Doszło do potrącenia, ale na szczęście pieszemu nic groźnego się nie stało. Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawił się patrol drogówki. Z relacji świadka wynika, że najprawdopodobniej policjanci przejeżdżali w pobliżu i zatrzymali się obok uczestników zaraz po zdarzeniu żeby podjąć niezbędne czynności.

Te informacje przekazane przez świadków do naszego portalu, potwierdza podisnp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej. 28-letni kierujący Fordem, potrącił 21-letniego pieszego, który był nietrzeźwy. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Pieszy został ukarany mandatem w kwocie 220 złotych.

Potrącenie na Żywieckiej
fot. czytelnik Dawid

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.