bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 12 listopada 2017
  • wyświetleń: 15400

[ZDJĘCIA] Dachowanie BMW na ul. Drzymały w Czechowicach-Dziedzicach, dwie osoby w szpitalu

Do bardzo groźnego zdarzenia, doszło dziś około godziny 14:00 na ul. Drzymały w Czechowicach-Dziedzicach. Dachował samochód osobowy. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że 21-letni kierowca BMW serii 7 utracił panowanie nad samochodem, który wpadł w poślizg. Według relacji świadków, samochód poruszał się z bardzo dużą prędkością. W wyniku siły uderzenia o betonowe ogrodzenie posesji i drzewo, samochód dachował. Na miejsce zdarzenia, błyskawicznie zadysponowano wszystkie służby.

Kierowca jak i pasażer opuścili pojazd o własnych siłach. Obaj trafili do szpitala na badania. Policjanci z bielskiej drogówki, sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale po badaniach szpitalnych okazało się, że obrażenia nie są poważne. Młodemu mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym i skierowano sprawę do dalszego rozpatrzenia przed sądem.

Ulica Drzymały w Czechowicach-Dziedzicach, na czas prowadzenia działań służb, była całkowicie zablokowana przez około dwie godziny.

Dachowanie BMW na ul · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.