bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 13 listopada 2017
  • wyświetleń: 7281

Śmiertelne potrącenie na 3-go Maja w Bielsku-Białej. Policja szuka świadków zdarzenia!

Policjanci z bielskiej drogówki wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj nad ranem w Bielsku-Białej na ul. 3-go Maja. Kierująca Citroenem Berlingo potrąciła pieszego, który przechodził przez jezdnię poza wyznaczonym przejściem.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 6.25 w okolicy skrzyżowania z ul. Sienkiewicza. Jak wynika z ustaleń, 33-letnia kierująca Citroenem Berlingo, jadąc w kierunku dworca PKP, potrąciła 54-letniego mężczyznę, który przechodził przez jezdnię poza wyznaczonym przejściem. Pomimo wysiłków lekarzy, mężczyzna zmarł w szpitalu na skutek doznanych obrażeń. Okoliczności tego wypadku badają bielscy policjanci.

Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121280, nr alarmowe 997, 112.

Śmiertelne potrącenie na 3-go Maja w Bielsku-Białej
fot. Barbara Grubka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.