bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 14 listopada 2017
  • 15 listopada 2017
  • wyświetleń: 3756

[ZDJĘCIA] Potrącenie kobiety w centrum miasta, wbiegła prosto pod samochód

Do groźnego potrącenia doszło we wtorek wieczorem około godziny 21:15 na ul. 3-go Maja w Bielsku-Białej. Kobieta wbiegła wprost pod nadjeżdżający samochód. Ranna trafiła do szpitala. Jak się później okazało, 43-latka była pijana.

Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że kobieta przebiegała poza wyznaczonym przejściem dla pieszych, przez cztery pasy ulicy 3-go Maja, na wysokości przystanku autobusowego. Została potrącona przez jadącego w kierunku Szczyrku, Volkswagena Golfa. Ranna kobieta trafiła do szpitala. W chwili odjazdu karetki pogotowia ratunkowego, była przytomna.

20-letni kierujący Volkswagenem Golfem poza przejściem dla pieszych, potrącił 43-letnią kobietę. Piesza doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala, gdzie pozostała na dalszym leczeniu. Piesza miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Policjanci prowadzą czynności pod kątem wypadku drogowego - poinformowała dziś rano podinsp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej.

Przez około 30 minut ulica 3-go Maja była całkowicie nieprzejezdna w stronę Szczyrku. Część kierowców postanowiła zawrócić żeby poszukać innej drogi. Natomiast znalazło się kilku śmiałków, którzy próbowali jechać pod prąd żeby ominąć korek i objechać miejsce wypadku. Doszło do kilku niebezpiecznych sytuacji, które o mały włos nie zakończyły się kolizją.

Potrącenie kobiety w centrum miasta, wbiegła prosto pod samochód · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.