bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 17 listopada 2017
  • wyświetleń: 6006

Potrącenie pieszego na ulicy Żywieckiej. Kierująca odjechała z miejsca zdarzenia

W czwartek około godziny 18.15 na ulicy Żywieckiej doszło do potrącenia mężczyzny, który przechodził przez jednię poza przejściem dla pieszych.

Do zdarzenia doszło na wysokości skrzyżowania ulic Żywieckiej i Gorkiego. 42-letni mężczyzna przechodził przez jezdnie poza przejściem dla pieszych i został potrącony przez Toyotę RAV4 na oświęcimskich numerach rejestracyjnych. Pojazd prowadziła kobieta.

Kierująca zatrzymała się na pobliskim parkingu sklepowym, lecz chwilę później odjechała z miejsca zdarzenia. 42-letni pieszy w poważnym stanie trafił do spzitala.

Ustalamy wszelkie okoliczności zdarzenia. Apelujemy do świadków zdarzenia o kontakt z policją pod nr alarmowymi 997, 112 - mówi podinspektor Elwira Jurasz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Z informacji uzyskanych od portalu "Bielsko112" wynika, że jako pierwsi na miejscu zdarzenia byli funkcjonariusze CBŚP, którzy przejeżdżali akurat ulicą Żywiecką, zatrzymali się i udzielili pierwszej pomocy rannemu.

Potrącenie pieszego na ulicy Żywieckiej · fot. Bielsko112

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.