bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 23 listopada 2017
  • wyświetleń: 7920

[ZDJĘCIA] Potrącenie na Czerwonej, kierowca bez prawa jazdy

Do potrącenia pieszego doszło dziś około godziny 17:30 na ul. Czerwonej w Bielsku-Białej. Ranny mężczyzna w poważnym stanie trafił do szpitala. Kierowca samochodu osobowego nie posiadał prawa jazdy, a jego samochód nie posiadał badań technicznych i polisy OC.

Z ustaleń naszego portalu wynika, że 60-latek kierujący Renault Kangoo, potrącił 83-letniego bielszczanina na oznakowanym przejściu dla pieszych. Ranny mężczyzna z bardzo poważnymi obrażeniami trafił do szpitala, ale jak udało się nam dowiedzieć jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowcy nie zatrzymano prawa jazdy, ponieważ nigdy go nie posiadał. Jego samochód na niemieckich numerach rejestracyjnych nie miał aktualnych badań technicznych i wykupionej polisy OC. Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego i aktualnie trwa postępowanie mające wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzania. Samochód został zabezpieczony na parkingu policyjnym, a o dalszym losie kierowcy zadecyduje sąd.

Jak wynika z naszych ustaleń starszy mężczyzna, który został potrącony na oznakowanym przejściu dla pieszych miał dwie opaski odblaskowe. Niestety w obliczu spotkania z nierozsądnym kierowcą, który decyduje się na jazdę bez prawa jazdy, nawet największa ostrożność nie gwarantuje bezpieczeństwa.

Pomoc merytoryczna: podinsp. Elwira Jurasz / KMP Bielsko-Biała

Potrącenie na Czerwonej, kierowca bez prawa jazdy
fot. Bielskie Drogi


Potrącenie na Czerwonej, kierowca bez prawa jazdy
fot. Bielskie Drogi


Potrącenie na Czerwonej, kierowca bez prawa jazdy
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.