bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 24 listopada 2017
  • wyświetleń: 1551

[ZDJĘCIA] Potrącenie kobiety na ulicy Wapienickiej koło JRG-2

Dziś rano na ul. Wapienickiej w Bielsku-Białej, doszło do potrącenia kobiety. Na szczęście pomoc była w pobliżu, bo do zdarzenia doszło tuż obok miejsca gdzie stacjonują bielscy strażacy i załoga pogotowia ratunkowego.

Jak wynika z ustaleń naszego portalu, około godziny 8:00, 25-latek kierujący Alfą Romeo podczas manewru cofania, potrącił 74-letnią kobietę. Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawili się strażacy z JRG-2 i załoga pogotowia ratunkowego. Uderzenie nie było silne, ale kobieta upadła na jezdnię i się potłukła. Zespół pogotowia ratunkowego, przewiózł ją do szpitala.

Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale po dokładnych badaniach okazało się, że kobieta nie doznała poważnych obrażeń ciała. Policjanci zakończyli kolizję mandatem, który otrzymał kierowca Alfy Romeo. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Potrącenie kobiety na ulicy Wapienickiej koło JRG-2 · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.