bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 24 listopada 2017
  • wyświetleń: 5835

[ZDJĘCIA] Groźna kraksa na S-52 i popołudniowy paraliż obwodnicy

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło dziś około godziny 15:00 na S-52 w Bielsku-Białej. Na jezdni w stronę Cieszyna, pomiędzy Makro a Auchanem zderzyły się dwa samochody. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, kierowca Skody Fabii jadąc w stronę Cieszyna w pewnym momencie zaczął hamować. Jak się okazało zaczep maski w jego samochodzie uległ awarii. Siła wiatru otworzyła maskę, która uderzyła w przednią szybę i zasłoniła pole widzenia kierującemu.

Dwóch kierowców jadących z tyłu, widząc całą sytuację zdołało zjechać na prawy pas. Niestety trzeci kierowca jadący Renault nie zdążył w porę zareagować i z ogromną siłą najechał na hamującą Skodę.

Na miejsce zdarzenia błyskawicznie skierowano dwa zastępy straży pożarnej, załogę pogotowia ratunkowego i dwa patrole drogówki. Lekarz przebadał uczestników krasy, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kierowca Renault został ukarany mandatem karnym.

To zdarzenie spowodowało bardzo duże utrudnienia w ruchu na trasie S-52. W korku doszło do kolejnych, na szczęście mniej groźnych zdarzeń. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 16:30.

Zdjęcia dzięki uprzejmości ASO Auto Lux - https://www.facebook.com/asoautolux/

Groźna kraksa na S-52 i popołudniowy paraliż obwodnicy · fot. ASO Auto Lux

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.