bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 27 listopada 2017
  • wyświetleń: 5444

[ZDJĘCIA] Kraska w Buczkowicach, zderzyły się cztery samochody

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło około godziny 16:20 w Buczkowicach na ulicy Bielskiej. Zderzyły się cztery samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala, ale na szczęście nic poważnego się jej nie stało. Droga była zablokowana przez ponad godzinę.

Jak wynika z ustaleń naszego portalu, kierowca Skody Fabii jadąc w stronę Bielska-Białej nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go Peugeota 206, który zaczął gwałtownie hamować. Kierowca Skody chcąc uniknąć najechania na tył, odbił gwałtownie w lewo, ale zahaczył o Peugeota. Niestety ucieczka na lewą stronę okazała się kiepskim pomysłem, ponieważ z przeciwka nadjechało Audi A6. Doszło do kolejnego, tym razem czołowego zderzenia. Kierowca jadący za Audi żeby uniknąć najechania odbił w prawo i wylądował w przydrożnym rowie.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano wszystkie okoliczne służby. Strażacy lokalnego OSP i JRG-1 w Bielsku-Białej, zneutralizowali wyciek płynów eksploatacyjnych oraz odłączyli akumulatory w rozbitych samochodach. Lekarz pogotowia ratunkowego przebadał uczestników zdarzenia i podjął decyzję o dodatkowych badaniach jednej osoby. Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentacje wypadku drogowego. Na szczęście po badaniach szpitalnych okazało się, że nic poważnego się nie stało i finalnie zdarzenie zostało zakończone mandatem karnym dla kierującego Skodą Fabią.

Czwarty samochód, który wylądował w przydrożnym rowie został wyciągnięty na jezdnię przez świadków. Jego kierowca uznał, że uszkodzenia są niewielkie i oddalił się przed przyjazdem służb.

Ulica Bielska w Buczkowicach była całkowicie zablokowana przez ponad godzinę. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami, ponieważ żeby objechać zablokowany fragment trasy, trzeba było nadłożyć ponad 10 kilometrów.

Kraska w Buczkowicach, zderzyły się cztery samochody · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.