bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 29 listopada 2017
  • wyświetleń: 12600

Poszukiwany kierowca Mercedesa, który potrącił 10-letnie dziecko!

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 14:00 w Bielsku-Białej na ulicy Kolistej. Bielscy policjanci poszukują świadków tego potrącenia.

Kierowca Mercedesa koloru ciemnego, potrącił 10-letniego chłopca na ulicy Kolistej. Do zdarzenia doszło w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych. Mężczyzna w wieku około 60-65 lat ubrany w czerwoną kurtkę, odwiózł chłopca do miejsca zamieszkania i odjechał. Dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

Policjanci z Bielska-Białej poszukują kierowcy wspomnianego samochodu. Najprawdopodobniej był to ciemny Mercedes w wersji pięciodrzwiowej (sedan / hatchback). Samochód miał charakterystyczną szeroką, białą naklejkę na tylnej szybie. Nie był to pojazd nowego typu.

Osoby mogące pomóc w tej sprawie, proszone są o zgłoszenie się na najbliższy komisariat, bądź kontakt pod numer alarmowy 997.

Poszukiwany kierowca Mercedesa, który potrącił 10-letnie dziecko
fot. Barbara Grubka / zdjęcie przykładowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.